Evrimci Yayınlar Artık Darwinizm”in Ölümünü İlan Ediyor

Evrim Teorisi, Darwin tarafından ortaya atıldığından bu yana insanlığa çatışma, savaş ve dejenerasyondan başka bir şey getirmedi. Çünkü Evrim teorisi “materyalist felsefe”nin yegane (sözde bilimsel) dayanağıdır ve 21. yüzyıla kadar gündemde tutulmasının ana sebeplerinden biri budur.

Darwinist-materyalist çevreler bir kısım medyayı kullanarak bu uzun süreç boyunca propagandalarını sürdürdüler; olmayan delilleri varmış gibi göstermeye çalıştılar, pek çok hayali ara form ilan ettiler, insanın maymun ataları olduğu telkinini vermeye, hayali maymun adamların rekonstrüksiyonlarını birer gerçekmiş gibi insanlara empoze etmeye çalıştılar. Onlar, bu aldatıcı yöntemlerin etkili olacağını düşünüyorlardı ve gerçekten de çok geçmeden evrime körü körüne inanan bilinçsiz bir kitle ortaya çıkarmayı başarmışlardı.

Fakat bu durum uzun sürmedi. Harun Yahya”nın tüm dünyaya yayılmış ve sayısız dile çevrilmiş olan kitapları, bu eserlerden yararlanılarak gerçekleştirilen evrim karşıtı konferanslar, yazarın internet siteleri ve materyalist ülkeleri ayağa kaldıran Yaratılış Atlası isimli muhteşem eseri, Darwinizm aldatmacasına kesin olarak son verdi. Gerçek dışı propagandalarını çekinmeden açıkça sürdüren ve yalan delilleri birer gerçekmiş gibi insanlara sunmaya çalışan Darwinistler, Darwin”den bu yana ilk defa olarak tuzağa düştüler. Darwinizm aldatmacasının Harun Yahya tarafından tüm dünyaya açıkça ilan edilmesi, evrim teorisinin tek bir bilimsel delil ile bile desteklenmediğinin gösterilmesi, Darwin”in ve onu izleyen evrim teorisyenlerinin 150 yıldır insanları aldattıklarının açıklanması ve bu uğurda aldatmacalara, yalan haberlere sıklıkla başvurduklarının anlaşılması, Darwinistler için büyük bir yıkım olmuştur. Tüm bunlar bütün dünya çapında bir bilinçlenmeyi beraberinde getirmiş ve insanlar evrimin bir yalandan ibaret olduğunu açıkça görmüşlerdir. Artık insanlar, Darwinizm”in iç yüzünü bildiklerinden, Darwinist propaganda metodlarından etkilenmemekte, insanların büyük bir kısmı yüksek sesle evrimi reddetmekte, pek çok Darwinist ise artık evrime kuşku ile bakmaktadır.

Şimdi bir takım Darwinist yayınlar, ezilmişliğin, perişan edilmişliğin etkisiyle ortaya çıkmakta ve yaşadıkları ızdırabı aylardır Harun Yahya dosyaları veya Evrim dosyaları adı altında insanlara duyurmaya çalışmaktadırlar. Harun Yahya”nın evrim karşıtı yayınlarına karşı hazırlanan bu sözde cevaplar, materyalistler ve Marksistler açısından durumun vehametini açıkça göstermektedir. Onlar, Darwinizm”in ölüm ilanını, Harun Yahya”nın eserlerinin etkisiyle görmüşlerdir. Bunu bütün dünyanın gördüğünü de anlamışlardır. İşte bu nedenle paniğe kapılmış, “Darwinizm’in ölüm ilanını onlardan değil bizden duyun” anlamına gelen bir üslupla sayfalar dolusu açıklamalarda bulunmuşlardır. Söz konusu yayınlara bakıldığında, Darwinistlerin teslim olmuş üslupları açıkça görülecektir. Darwinizm aldatmacasının sona erişini, küçük düşmüşlüğünü adeta itiraf etmektedirler. Dünyaya yayılan bu gerçek, onları belki de hiç beklemedikleri bir şeye zorlamış, adeta Darwinizm’in ölümünü kendi yayınlarında kendileri ilan etmişlerdir.

İşte bu, Allah”ın mutlak varlığına karşı geliştirilmeye çalışılan batıl dinin sonudur. Marksistlerin ve materyalistlerin, yeri ve göğü yaratan, tüm alemlerin Rabbi olan Yüce Allah”a karşı mücadeleleri, onların Darwinizm’in ölüm ilanını açıklamaları ile sonuçlanmıştır. Allah onları küçük düşürmüş, çaresizliğe sürüklemiş ve tuzaklarını yerle bir etmiştir. Allah”ın üstün yaratmasını görmek istemeyenlerin, Allah”ın Yüce Varlığına karşı mücadele içinde olanların karşılaşacakları mutlak son budur. Allah, bir ayetinde şöyle buyurmaktadır:

“”Hayır, Biz hakkı batılın üstüne fırlatırız, o da onun beynini darmadağın eder. Bir de bakarsın ki, o, yok olup gitmiştir. (Allah”a karşı) Nitelendiregeldiklerinizden dolayı eyvahlar size.”” (Enbiya Suresi, 18)

Ayrıca bakınız

Sonunda Örümcek İpeği Yapay Olarak Üretilebilecek mi?

Örümcek ipeği, taklit edilmesi oldukça zor olan ve muhteşem özelliklere sahip bir maddedir. Bu özelliklerden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iddialaracevap.blogspot.com ahirzamanfelaketleri.blogspot.com ingilizderindevleti.net